لپ کلام

جاسوسان کوهنورد

 
آمریکا,USA,SPY,AMERICAN,OBAMA,IRAN,HIKER,کوه,ایران,جاسوس,کوهنورد,وسایل,آمریکا,اوباما,دعا,ساراشورد,جاش فتال,شین باور,SARA,JASH,SHIN,تابلو,عینک دودی,کلاه,خبرچین,اطلاعات,کوله پشتی

 
+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 16:57  توسط ا.النچری  | 

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است ...

+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 16:50  توسط ا.النچری  | 

باترز و بتمن همکلاسی های جدید دانش آموزان ایرانی

در سايه بي تدبيري مسئولين اتفاق مي افتد؛

آنچه که در بازار لوازم التحریر سال جاری عیان است نشان می دهد که گویا متولیان فرهنگی همچنان در حال مطالعه هستند و این مطالعات هنوز نتیجه ای نداده است.

اسم همکلاسی من اسپایدرمن است. صبحها در حالیکه روی کیفم نشسته، روی دوشم می اندازم و با هم به مدرسه می رویم. بعد با یک حرکت آکروباتیک می پرد روی جلد دفترم و سپس با یک پرش روی جامدادی ام می نشییند، شبها هم در رایانه با هم بازی می کنیم...

اسم همکلاسی امسال من هم بارتز است. همان عروسک دو رگه آمریکایی که موهایش را بافته و لباسهایش کوتاه و چسبانند. همان دختری که عکس تمام قدش روی کیف و دفترم هست و روی جامدادی و تراش رو میزیم حک شده است. ما همه جا با هم هستیم، خانه هم که می آیم بغلش می کنم و با هم خاله بازی می کنیم.

دخترک در حالی که اشک در چشمانش حلقه بسته، دائم مانتو مادرش را می کشد که برایم از این کیفها بخر و با انگشتش به کیفی که عکس عروسک بارتز دارد و روی دیوار آویزان است اشاره می کند.

مادر هم تسلیم این گریه ها می شود و به فروشنده می گوید کیف را بیاورد پایین از نزدیک ببیند. او هم در توضیح می گوید که این کیف رنگهای متنوعی دارد و قیمتش هم مناسب است. حالا دخترک کیف را انداخته روی دوشش و دور فروشگاه قدم می زند. برق توی چشمهایش را طراح خوش فکر کیف به قیمت 17 هزار تومان خریده است. هزینه ای اندک بابت همراهی در طول 9 ماه سال تحصیلی که برای تولید کنندگان سود سرشاری دارد.

این روزها بازار لوازم التحریر سکه است. این را می شود به راحتی از فروشگاههای شلوغ لوازم التحریر در هر نقطه ای از شهر فهمید. بچه هایی که با پدران و مادرانشان در حال خرید دفتر، کیف، مداد و خودکار و جامدادی و ....بین فروشگاههای مختلف در رفت و آمدند.

والت دیزنی، کمپانی برای تمام فصول کودکان

امسال دیگر خبری از جومونگ و سوسانو نیست، جایشان را به پت من وسیندرلا، تیزپا، بارتز، بن، آلوین و... داده اند. باربی، شرک، میکی موس، تام و جری هم که پای ثابت طرحهای روی لوازم التحریرهستند. گویی کمپانی والت دیزنی برایش تسخیر ساعتهای طولانی و گرم تابستان دانش آموزان با پخش کارتونها و انیمیشنهای جذاب و هیجان انگیز کافی نیست و حالا قصد دارد در طول سال تحصیلی همراه دانش آموزان در تمام ساعتهای درسی شان باشد.

جالب اینکه کمپانی والت دیزنی خودش هیچ گونه هزینه ای برای تبلیغ محصولات و فیلمهایش در ایران نمی کند بلکه تولید کنندگان لوازم التحریر داخلی بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای از این کمپانی به راحتی و با بهترین کار گرافیکی و طراحی این کارتونها را برای بیش از 13 میلیون دانش آموز و خانواده شان تبلیغ می کنند.

مسئولان کمپانی والت دیزنی می توانند از این همه بذل و بخشش تولید کنندگان داخلی برای تبلیغ محصولاتشان و مدیران فرهنگی کشور که هیچ نظارتی بر روی این تولیدات ندارند تشکر کنند و آن را یک  شانس تمام عیار برای خود بدانند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 16:37  توسط ا.النچری  | 

چیزی نمانده که بگویند با امام(ره)کشتی می‌گرفتیم!

 

حجت الاسلام سید حمید روحانی گفت: اگر به کتاب‌های خاطراتی که در حال حاضر منتشر می‌شود نگاه کنید، چیزی نمانده که بگویند ما با امام(ره) کشتی می‌گرفتیم! و به گونه‌ای صحبت می‌کنند که انگار یار گلخانه، گلستان امام بوده و شبانه روز با امام بوده‌اند.

 حجت الاسلام سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهشی ایران معاصر، با اشاره به اینکه اخیراً جلد سوم کتاب خاطرات آقای هاشمی رفسنجانی منتشر شده که در برخی موضوعات مثل شعار «مرگ بر آمریکا» مطالبی در این کتاب آمده که موجب واکنش‌های مختلف شده است گفت: اصولاً در خاطرات آقای هاشمی مسائل بسیار زیادی وجود دارد که جای نقد و بررسی دارد و من به یاری خداوند طبق وظیفه اسلامی به نقد خاطرات او خواهم نشست. اما اجمالاً در نقد خاطره ایشان مبنی بر موافقت امام با حذف شعار «مرگ بر آمریکا» دلایلی وجود دارد که به بعضی‌ها اشاره می کنم:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 16:34  توسط ا.النچری  | 

نماينده مجلس خواستار شد؛محاکمه دستغیب در دادگاه ویژه روحانیت

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خواستار برخورد قاطعانه مسئولان ذیربط با آقای دستعیب شد و گفت: دادگاه ویژه روحانیت می‌تواند به عنوان مدعی العموم دستغیب را محاکمه کند.

آقای علی محمد دستغیب از هفته های آغازین فتنه 88 به حمایت سران فتنه پرداخت و در سخنرانی‌های خود توهین‌ها و اتهامات زیادی را به سران نظام نسبت داد.

وی که عضو مجلس خبرگان نیز هست نامه های و بیانیه های را خود در حمایت از جریان فتنه و علیه ولایت فقیه در سال جدید هم ادامه داده و بنابر گزارش ها حتی اخیرا زمینه ساز اغتشاش در بخشی از شهر شیراز بوده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 16:33  توسط ا.النچری  | 

حی علی المعاشقه

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 شهریور1389ساعت 14:34  توسط ا.النچری  | 

همگام با رئیس جمهور در سفر به نیویورک

 
دولت آمریکا به مردم ایران احترام بگذارد!
 
آقاي محمود احمدي نژاد عصر امروز به وقت محلي در مصاحبه با چارلي رز مجري شبكه تلويزيوني كانال سراسري 13 اظهار داشت : هر چه خانم كلينتون و ساير مقام هاي آمريكايي عليه ملت ايران و مسولان آن اظهار نظرهاي خصمانه و غير واقعي داشته باشند، ملت ايران مسنجم و يكپارچه تر مي شوند.
وي در بخشي از مصاحبه خود با كانال سراسري 13 با مقايسه حكومت داري در ايران با آمريكا گفت: برخلاف حكومت داري در آمريكا كه بر اساس نظام سرمايه داري استوار است، مسوولان ايراني حكومت داري را وسيله اي براي خدمت به مردم مي دانند.
احمدي نژاد افزود : به عنوان مثال من نيامده ام كه شركت هاي خود را گسترش دهم و عضو هيچ حزب سرمايه داري هم نيستيم.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 30 شهریور1389ساعت 9:47  توسط ا.النچری  | 

به چه گناهی ...

 

شاید یه کم دیر شده باشه واسه نشون دادن این تصاویر ولی ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 16:38  توسط ا.النچری  | 

قصه طول و دراز بی بی سی

سپاه پاسداران : هدف " بی بی سی " زیر سوال بردن مدیریت 8 ساله جنگ

 
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت : با برنامه هایی که " بی بی سی " پیگیری می کند ، هیچگاه نمی توان به روح واقعی دوران دفاع مقدس دست یافت و هدف این رسانه ، زیر سوال بردن مدیریت 8 ساله دفاع مقدس است .
در آستانه هفته دفاع مقدس ، شبکه فارسی زبان " بی بی سی " ، با هدف دور کردن افکار از ارزش ها و حماسه های جنگ و تلاش های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس ، پرسش هایی را در قالب نظرسنجی از مخاطبان خود مطرح كرده است ؛ از جمله اینكه  " ارزیابی شما از نحوه مدیریت جنگ ایران و عراق چیست ؟

در این خصوص معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به پرسش هایی که " بی بی سی " در خصوص جنگ تحمیلی ایران و عراق مطرح کرده است ، این گونه پاسخ داد . 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 15:56  توسط ا.النچری  | 

و انا له لحافظون ...


+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 15:48  توسط ا.النچری  | 

بدون شرح !

للحق 

+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 15:44  توسط ا.النچری  | 

دلائل احمدی نژاد برای اسم بردن از آیت الله هاشمی در مناظره

انتقاد از فاسد خواندن همسر سارکوزی

دلائل احمدی نژاد برای اسم بردن از آیت الله هاشمی در مناظره

لمون پرس- رئیس جمهور پس از ماهها دلیل خود برای بکار بردن نام آیت الله هاشمی در مناظره ها را مطرح کرد.

وی بدون اشاره به نام کسی در یک گفت وگو گفت: یک کسی که 75 میلیون نفر می‌گویند او مشکل دارد زمانی اسمش را می‌بری همین‌ها می‌گویند چرا اسمش را بردی و فریاد می‌زنند که اخلاق کنار رفت، پاسخ می‌دهیم که این زبان مردم است، 75 میلیون از او ناراحتند، 75 میلیون می‌گویند او نباید در امور کشور دخالت کند.

احمدی نژاد که با روزنامه ایران گفت وگو می کرد در ادامه ضمن انتقاد از کسانی که به راحتی آبروی مومن را می برند، به برخی رسانه ها که همسر سارکوزی را فاسد خواندند اشاره کرد و گفت: آنهایی که راجع به خود من است، من شخصاً گذشت می‌کنم، اما آیا مثلاً یک رسانه می‌تواند به زن یک رئیس‌جمهور اروپایی نسبتی بدهد؟ این با کدام اسلام می‌خواند؟ ممکن است مخالف ما باشد ولی آیا من می‌توانم نسبتی به او بدهم. حتی اگر فردی انحراف اخلاقی دارد، یک رسانه نمی‌تواند این را بنویسد. چرا که خلاف شرع است. یک کسی در کشور ما یک اشکال اخلاقی پیدا کرده و رفته پنهانکاری کرده آیا ما باید برویم تجسس و برملاکنیم؟ این جرم بالاتر از جرم او است. اگر واقعاً عدالتی باشد این افراد باید مجازات بشوند. افرادی که می‌آیند اصرار می‌کنند که یک فردی کافراست، در دین اسلام چنین چیزی وجود ندارد. من فعلاً بحث شخصی نمی‌کنم، بحث حوزه عمل اجتماعی است، مگر یک انسان می‌تواند تجسس و اصرار کند که فردی فاسد است. این نه اسلام است، نه جمهوری اسلامی، نه اخلاق و نه ایرانی و نه مردانگی است. بعضی از روزنامه‌ها خودشان را معیار حق و باطل می‌دانند. خیلی جالب است که می‌گویند اگر ما گفتیم که مثلاً این بد است همه باید بگویند این بد است

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 13:0  توسط ا.النچری  | 

سرفصلهایی از زندگانی امام موسی صدر

نویسنده : دکتر محسن کمالیان  
     
 

امام موسي صدر در روز 14 خرداد سال 1307 هجري شمسي در شهر مقدس قم ديده به جهان گشود. پدر ايشان مرحوم آيت الله سيد صدرالدين صدر، جانشين مرحوم آيت الله شيخ عبدالكريم حائري مؤسس حوزه علميه قم و از مراجع بزرگ زمان خود بود. جد پدري ايشان مرحوم آيت الله سيد اسماعيل صدر، جانشين مرحوم آيت الله ميرزا حسن شيرازي و مرجع مطلق زمان خود، و جد مادري ايشان مرحوم آيت الله حاج آقا حسين قمي، جانشين مرحوم آيت الله سيد ابوالحسن اصفهاني و رهبر قيام مردم مشهد بر عليه رضا خان بود.
 

 
 

امام موسي صدر پس از اتمام سيكل اول و بخش مقدمات علوم حوزوي، در خرداد سال 1322 رسما به حوزه علميه قم پيوست، و طي مدتي كوتاه، ضمن بهره گيري از محضر حضرات آيات سيد محمد باقر سلطاني طباطبايي، شيخ عبدالجواد جبل عاملي، امام خميني و سيد محمد محقق داماد، دروس دوره سطح را به پايان رسانيد. وي از ابتداي بهار سال 1326 وارد مرحله درس خارج گرديد، و تا اواخر پاييز سال 1338، يعني قريب سيزده سال تمام، از مدرسين بزرگ حوزه هاي علميه قم و نجف كسب فيض نمود. اساتيد اصلي دروس خارج ايشان در قم، حضرات آيات سيد حسين طباطبايي بروجردي، محقق داماد، صدر و سيد محمد حجت، و در نجف حضرات آيات سيد محسن حكيم، سيد ابوالقاسم خويي، شيخ حسين حلي و شيخ مرتضي آل ياسين بودند. امام موسي صدر

 
 

دروس فلسفي را نزد حضرات آيات سيد رضا صدر و علامه سيد محمد حسين طباطبايي در قم، و نزد آيت الله شيخ صدرا بادكوبه اي در نجف فرا گرفت.وستان اصلي هم بحث امام موسي صدر را در قم، حضرات آيات سيد موسي شبيري زنجاني، شهيد دكتر بهشتي، سيد عبدالكريم موسوي اردبيلي و شيخ ناصر مكارم شيرازي، و در نجف آيت الله شهيد سيد محمد باقر صدر تشكيل مي دادند.امام موسی صدر در طول زندگی حوزوی خود شاگردان برجسته ای را تربیت کرده است.معروف ترین آنان در ایران آیت الله شیخ یوسف صانعی از مراجع معظم امروز ، و در لبنان شهید عباس موسوی دبیر کل  سابق حزب الله است.
 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 9:2  توسط ا.النچری  | 

بمناسبت هفته دفاع مقدس

+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 8:56  توسط ا.النچری  | 

گسترش روابط ايران و عراق به نفع صلح و امنيت منطقه‌اي است

رييس‌جمهور در ديدار با جلال طالباني:
گسترش روابط ايران و عراق به نفع صلح و امنيت منطقه‌اي است

     

روساي جمهور ايران و عراق با اشاره به اشتراكات دوكشور در موضوعات منطقه‌اي و بين‌المللي بر ضرورت همكاري‌ها و هماهنگي‌هاي بين‌‌المللي تاكيد كردند.
دكتر محمود احمدي نژاد كه براي شركت در مجمع عمومي سازمان ملل متحد در نيويورك به‌سر مي‌برد، عصر امروز به وقت محلي در ديدار جلال طالباني با اشاره به روابط تاريخي و اشتراكات فرهنگي دو ملت ايران و عراق، اظهار داشت: دو كشور از ظرفيت‌هاي فراواني براي ارتقاء مناسبات دوجانبه و منطقه‌اي برخوردارند.
دكتر احمدي نژاد در اين ديدار همچنين با تأكيد بر ضرورت وجود امنيت و ثبات در عراق، اظهار اميدواري كرد در آينده‌اي نزديك دولت قانوني عراق تشكيل شود.
رييس جمهور افزايش سطح همكاري‌هاي منطقه‌اي دو كشور را مورد تأكيد قرار داد و گفت: گسترش روزافزون روابط نزديك تهران – بغداد به نفع دو ملت و صلح و امنيت منطقه‌اي است.
جلال طالباني رييس‌جمهور عراق نيز در اين ديدار با قدرداني از حمايت‌هاي جمهوري اسلامي ايران در تثبيت امنيت و ثبات در عراق، اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران همواره در كنار ملت عراق و به‌دنبال تثبيت امنيت و يكپارچگي اين كشور بوده است.
وي همچنين مناسبات دو كشور را رو به گسترش دانست و گفت: عراق به دنبال آن است كه از تمام ظرفيت‌هاي ممكن براي ارتقاء روابط دو كشور استفاده كند

+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 8:38  توسط ا.النچری  | 

در ديدار رييس جمهور و بان كي مون صورت گرفت؛


تاكيد دكتر احمدي نژاد بر ضرورت اصلاح ساختارهاي سازمان ملل براي دفاع از حقوق همه ملت ها/قدرداني بان كي مون از مواضع رييس جمهور در مورد نقش و وظايف سازمان ملل در مسايل بين المللي

     

رييس جمهوري اسلامي ايران و دبير كل سازمان ملل متحد در ملاقات دوجانبه مهم‌ترين موضوعات بين‌المللي از جمله ناامني، خطر تروريسم و مواد مخدر و نيز آخرين وضعيت منطقه خاورميانه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
دكتر محمود احمدي نژاد ظهر امروز به وقت محلي در ديدار بان كي مون دبير كل سازمان ملل متحد كه در مقر اين سازمان برگزار شد، با اشاره به نقش سازمان ملل در مديريت و اداره جهان، برضرورت اصلاح ساختارهاي اين سازمان به منظور دفاع از حقوق همه ملت‌ها و مشاركت همگاني در اداره جهان تأكيد كرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 8:26  توسط ا.النچری  | 

گزارش تصویری از دیدار دکتر احمدی نزاد با بان کی مون

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 29 شهریور1389ساعت 8:25  توسط ا.النچری  | 

سفیرپاکستان در تهران: بیانات آیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الله خامنه‌ای برای مردم پاکستان فوق‌العاده امیدبخش بود

سفیرپاکستان در تهران: بیانات آیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الله خامنه‌ای برای مردم پاکستان فوق‌العاده امیدبخش بود


سفیر اسلام آباد در تهران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در روز عید فطر درباره لزوم کمک فوری به مردم مصیب زده پاکستان، این بیانات را برای عموم مردم کشور پاکستان فوق العاده امیدبخش خواند.

 محمدبخش عباسی، سفیر پاکستان در جمهوری اسلامی ایران در این زمینه گفت: «آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در خطبه های نماز عید سعید فطر در میان انبوه مسلمانان، بیاناتی داشتند که انعکاس این بیانات در دنیای اسلام، برای عموم مردم کشور پاکستان فوق العاده امیدبخش بود.مردم پاکستان، خصوصاً شیعیان این کشور، غیر از ارادت سیاسی سیاستمداران و مسئولان پاکستان به آیت الله خامنه ای، علاقه ی ویژه و منحصر به فردی به ایشان دارند و دیدگاه های ایشان در خصوص موارد متعدد، برای مردم پاکستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.رهبر انقلاب در خطبه های نماز عید فطر از جامعه اسلامی درخواست کردند که به وظیفه خود در خصوص مردم مسلمان پاکستان عمل کنند. اینکه در بحبوحه شرایط و اوضاع کنونی جهان، مشکلات بخش عظیمی از مردم این کشور را فراموش نکنند، برای ما مردم پاکستان یک حمایت بزرگ معنوی محسوب می شود.

ایشان در این سخنان، حکومت ها و مردم سراسر جهان اسلام را فراخواندند تا به یاری مردم سیل زده در این کشور بشتابند. سخنان ایشان در نماز عید فطر نشان از این بود که از مسائل کنونی پاکستان کاملاً با خبر هستند و مسائل مربوط به آن و مشکلات مردم و اوضاع سیاسی این کشور را به طور جدی دنبال می کنند.»

سفیر پاکستان افزود: «مردم و مسئولان پاکستان با حضور نظامیان آمریکا در کشورشان موافق نیستند. هشدار رهبر انقلاب در این خصوص، مسئله ای جدی است که مردم پاکستان نیز به آن معتقد هستند.آیت الله خامنه ای در بیانات خود که از عمق وجودشان گفته می شد، از مردم و سیاستمداران پاکستان حمایت کردند و این نشان توجه ایشان به مردم سرتاسر جهان اسلام است و این بیانات تشکر قلبی مردم کشور من را در بر داشت.»

+ نوشته شده در  یکشنبه 28 شهریور1389ساعت 13:47  توسط ا.النچری  | 

اندکی تامل!!!

آیت الله سبحانی: دانشگاه‌های ایران هنوز کاملا اسلامی نشده‌اند

آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید شیعه در قم با اشاره به سایه انداختن وقایع انتخاباتی سال گذشته بر مسائل مختلف در ایران گفت: "متأسفانه فعالیت‌های دانشگاه های ما هنوز اسلامی محض نشده است و گاهی اوقات فرضیه‌هایی در دانشگاه‌ها مطرح می‌شوند که حقیقت چراغ دین را خاموش می‌کنند."

این مرجع تقلید به سفر های خود به دیگر کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت که در آن جا مدارس و مساجد در کنار یکدیگر قرار دارند تا دانش آموزان در مدارس خدا را بشناسند و در مساجد خدا را عبادت کنند.

در روزهای اخیر و با نزدیک شدن به زمان بازگشایی دانشگاه ها مسئولان دولتی و بخصوص کامران دانشجو، وزیر فرهنگ و آموزش عالی بارها درباره اسلامی شدن دانشگاهها سخن گفته اند.

از جمله در تاریخ ده شهریورماه آقای دانشجو، دانشگاه ها را متعلق به هفتاد میلیون مردم ایران دانست و گفت: "چرا خودمان را با مردم همسو نمی کنیم. فضای دانشگاه ها را باید اسلامی تر کرد. نمی گویم فضای دانشگاه ها اسلامی نیست بلکه معتقدم فضا را باید اسلامی تر کرد."

او همچنین پیشنهاد داد که با برگزاری همه پرسی از مردم نظرسنجی شود که از دانشگاه ها انتظار دارند افرادی با "تفکرات ضد دینی و انحرافی" تربیت کنند یا افرادی که "خواهان اسلام ناب محمدی" هستند.

آقای دانشجو تاکید کرد که مردم نشان داده اند که می خواهند فرزندانشان "دوستدار اهل بیت و عاشق امام حسین" باشند و افزود که با الگو برداری از غرب در دانشگاه ها چنین چیزی امکان ندارد.

  
+ نوشته شده در  یکشنبه 28 شهریور1389ساعت 13:40  توسط ا.النچری  | 

ارزیابی بهزاد نبوی از شرایط جدید موسوی به روایت جوان

ارزیابی بهزاد نبوی از شرایط جدید موسوی به روایت جوان

عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی شرایط فعلی موسوی را فرصتی مناسب برای تاثیر گذاری عمیق بر وی دانسته است.بهزاد نبوی با اشاره به دیدارهای خود با میرحسین موسوی گفته است:«وضعیت موسوی الان با قبل ازانتخابات خیلی بهتر از گذشته شده وهمراه تر از پیش است.»وی با بیان این که پراکندگی مشاوران موسوی موجب شده وی دچار گیجی تحلیلی و رفتاری شود،تصریح کرده است:«مشاوران موسوی در مقاطعی نمی گذاشتند ما به موسوی مستقیم نزدیک شویم ولی الان شرایط ما بهتر است و کار کردن با موسوی بهتر از گذشته شده است. »

+ نوشته شده در  یکشنبه 28 شهریور1389ساعت 13:35  توسط ا.النچری  | 

بدون شرح

+ نوشته شده در  شنبه 27 شهریور1389ساعت 15:19  توسط ا.النچری  | 

صھیونیستھا در اھانت به قرآن دست دارند

رھبر یک گروہ سیاسی مذھبی پاکستان:
صھیونیستھا در اھانت به قرآن دست دارند
اسلام تایمز- رھبریک گروه سیاسی - مذھبی در پاکستان گفت: صھیونیستھا در اھانت به قرآن کریم در آمریکا دست داشته اند.
 
صھیونیستھا در اھانت به قرآن دست دارند
به گزارش خبرنگار اسلام تایمز از اسلام آباد "علامه ناصر عباس جعفری"، دبیرکل مجلس وحدت مسلمین روزجمعه با صدور بیانیه ای در اسلام آباد ضمن محکوم کردن واقعه بی احترامی به قرآن در آمریکا گفت، صھیونیستھا می خواھند از طریق این گونه توطئه ھا میان مسلمانان و مسیحیان درگیری ایجاد کنند.

وی ضمن محکوم کردن طرح قرآن سوزی توسط یک کشیش آمریکائی دریک کلیسای فلوریدا و توھین به قرآن توسط چند فرد دیگر در آمریکا گفت، این حرکت شخصی چند فرد نبوده بلکه طرح حساب شده صھیونیستی برای بروز خشونت میان مردم بوده است.

علامه جعفری گفت، این اقدام نه تنھا باعث خشم و انزجار مسلمانان شده٬ بلکه برای تمام افراد بشردوست و متمدن جھان نگران کننده بوده است.

وی درمورد دست داشتن دولت آمریکا در این حادثه گفت، واشنگتن دراین توطئه دست داشت، زیرا اگر دولت آمریکا دراین مورد بی تقصیر بوده، چرا تاکنون عوامل اھانت به قرآن را دستگیر نکرده و مورد محاکمه قرارنداده است؟
+ نوشته شده در  شنبه 27 شهریور1389ساعت 15:17  توسط ا.النچری  | 

پیام رهبر معظم انقلاب درپی اهانت به قرآن شریف

                                                    

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله العزیز الحکیم: انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون

ملت عزیز ایران - امت بزرگ اسلام!

اهانت جنون آمیز و نفرت انگیز و مشمئز کننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه امنیت پلیسی آن کشور اتفاق افتاد حادثه ی تلخ و بزرگی است که نمی توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال ها پیش به این طرف، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 23 شهریور1389ساعت 13:37  توسط ا.النچری  | 

واکنش‌ به هتک حرمت قرآن

 

هتک حرمت‌های پراکنده به ساحت مقدس قرآن کریم در چند ایالت آمریکا، اعتراض مسلمانان و غیرمسلمانان را در ایران و جهان برانگیخت. واکنش مدرسان حوزه‌های علمیه، نمایندگان مجلس و روحانیان سرشناس از جمله مهم‌ترین این اعتراض‌هاست.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در نامه به پاپ بندیکت شانزدهم خواستار موضع‌گیری صریح، قاطع و جدی او علیه اقدام کلیسای فلوریدا درباره قرآن‌سوزی شد. این نامه در دیدار علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با آرچی بی‌شاب ژان پل گیول سفیر واتیکان در تهران تحویل داده شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 23 شهریور1389ساعت 13:30  توسط ا.النچری  | 

جنگ تمام‌عيار ميان آمريكا و ايران بعيد است.

حسن عباسي در مصاحبه با شبکه خبري پرنسا لاتينا:
جنگ تمام‌عيار ميان آمريكا و ايران بعيد است.


حسن عباسي امكان بمباران نقطه‌اي تأسيسات را در سال‌هاي اخير، با توجه به استيصال آمريكا در برابر ايران، محتمل و عادي برآورده كرده است، اما هم‌چنان معتقد است كه جنگ تمام‌عيار ميان آمريكا و ايران با شرايط موجود بعيد است.
   

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 22 شهریور1389ساعت 15:24  توسط ا.النچری  | 

دیدار صدها نفر از استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی

دیدار صدها نفر از استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی

دانشگاه موتور پیشرفت کشور است و اگر ملت، عزت، استقلال، اقتدار و ثروت می خواهد باید دانشگاه را تقویت کند.
این، محور اصلی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار عصر امروز صدها نفر از استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی بود.
در ابتدای این دیدار 3 ساعته، 14 نفر از استادان، بیش از 2 ساعت دیدگاههای خود را درباره مسائل مختلف علمی – فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی و سیاسی بیان کردند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 15 شهریور1389ساعت 14:45  توسط ا.النچری  | 

در ديدار با سفيران خارجي مقيم كشور قطر


هشدار رییس جمهوردر باره نقشه هاي دشمنان براي ايجاد تفرقه در منطقه

دكتر'محمود احمدي نژاد' رييس جمهوري اسلامي ايران كه براي سفري يك روزه به دعوت شيخ 'حمد بن خليفه آل ثاني' امير قطردر دوحه بسر مي برد، يكشنبه شب (14/6/1389) در ديدار با سفيران مقيم قطر در باره نقشه هاي دشمنان براي ايجاد تفرقه و جو بدبيني در منطقه هشدار داد.
 
رييس جمهور اظهار داشت: دشمنان از دهها سال پيش بدنبال تسلط بر منطقه خليج فارس ، اين مهمترين منطقه و چهارراه ارتباطي دنيا بوده است اما امروز زمينه تسلط بر افكار عمومي دنيا را ندارند و مي خواهند نفت منطقه را ببرند و سلاح و دلار بدون پشتوانه بدهند.
احمدي نژاد خاطرنشان كرد: دشمنان با جنگ رواني مي خواهند فرصتي براي حضور در منطقه و فروش سلاح هاي خود بيابند اما به لطف و هوشياري مردم منطقه اين طراحي آنها تاثيري ندارد.
رييس جمهور روابط ايران با قطر و ديگر همسايگان جمهوري اسلامي ايران را بسيار خوب دانست و تاكيد كرد: مسئولان كشورهاي همسايه در ايران احساس مي كنند كه در خانه خود هستند همانگونه كه مسئولان ايراني در اين كشورها چنين احساسي دارند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 15 شهریور1389ساعت 14:39  توسط ا.النچری  | 

بمناسبت شهادت مولی علی (ع)

+ نوشته شده در  سه شنبه 9 شهریور1389ساعت 14:2  توسط ا.النچری  | 

ادعای جدید کروبی

 
مهدی کروبی بار دیگر بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته تاکید کرد و گفت: اتهامی که به ما نسبت می دهند این است که شکست خورده اید  اما مطالبی وجود دارد که می گوییم حق با ماست، اگر قرار است رقابتی سالم و مسابقه ای برای پیروزی باشد چرا در این مبارزه مسالمت آمیز همه امکانات و مزایا برای یک گروه خاص است. 
به گزارش خبرنگار جهان، کاندیدای ریاست جمهوری سال گذشته که با اختلاف معناداری از آرای باطله عقب ماند اظهار داشت: بحث عده ای این است که تقلب شده است اما ما می گوییم نه تنها تقلب شده و در حد یکی دو میلیون نبوده که فراگیر بوده و از قبل سرنوشت انتخابات تعیین شده بود. تنظیم شده بود که آن طرف ۲۵ میلیون و این طرف هم چند میلیون و یکطرف هم حدود ۳۰۰هزار تا رای داشته باشد .

 وی در ادامه همه را به مناظره دعوت کرد و ادامه داد:  چرا یک جلسه یا مناظره رودرو برگزار نمی کنند من درخواست می کنم یک جلسه بگذراند هر کجا که می خواهند دانشگاه ، مسجد ، صدا و سیما تا در این جلسه ثابت کنیم که نه تنها تقلب شده که کاملا مهندسی شده و سرنوشتش از قبل تعیین شده بوده است. 
مهدی کروبی در خصوص اینکه برخی می گویند تقلبی در انتخابات صورت نگرفته است  گفت : بعضی از آقایان چنان سخن می گویند که گویی ظاهرا هر روز با جبرییل امین ارتباط داشته و پیامهای آسمانی برای آنها می آید که حق و معیار این است و آنها سوخته اند و پرونده ای قطور دارند. 
وی همچنین با بیان اینکه برخی می گویند فلانی سوخته است اما من افتخار می کنم ادامه داد:خودتان می دانید که در میان مردم رای ندارید و یا حداقل رایتان کم است . من حاضرم با هر کس که گفتید ، از هر کجا که گفتید ، از قهوه خانه ها شروع کنیم تا سینما و زیارتگاه ها ، از شمال تا جنوب ، از شرق تا غرب ، سواره و پیاده در شهرها و بین راه برویم ، ببینیم و بپرسیم که مردم به چه کسی وچه گروه تمایل و گرایش دارند .


وی سپس از پوشیدن اورکت در تابستان انتقاد کرد و ادامه داد: آیا مردم کسانی هستند که در گرمای تابستان اورکت ضخیم پوشیده ، زیپ آن را بالا کشیده و لباسشان چنان ورم کرده مانند خانمی که دوقلو حامله است و زیر اورکت انبار ادوات ضرب و شتم است و همه مردم از آنها ترس و وحشت دارند.
+ نوشته شده در  دوشنبه 8 شهریور1389ساعت 13:33  توسط ا.النچری  | 

ماجرای مسافرکشی غلامحسین کرباسچی!

 
اسم کرباسچی در ذهن مردم با 2 خاطره همراه است.خاطره اول و مشهور، دوران شهرداری وی و مهمتر از آن انتقال وی از بهشت به اوین است.خاطره دوم هم که البته کم شهرت پیدا نکرده است، مربوط می شود به گریه اش در فیلم انتخاباتی مهدی کروبی.
 غلامحسین کرباسچی که در میان مردم به نماد سرمایه دار تکنوکرات شناخته می شود در فیلم انتخاباتی با هر بار سخن گفتن کروبی از فقر و فقرا، اشک در چشمانش حلقه می زد.

کروبی هم البته با دیدن این صحنه و تاثر کرباسچی گفت که این آقا همیشه همینطور است.در دیدار های شخصی هم هر زمان اسم فقرا می آید به گریه می افتد.

البته بعدها غلامحسین کرباسچی به فیلم انتخاباتی و آن صحنه ها وفادار نماند و رای خود را بجای کروبی به نفع موسوی در صندوق انداخت.

اما اخیرا خاطره ای از وی نقل شده است که انتشار آن جالب و خواندنی است.وبلاگ عصر خامنه ای نقل کرده است کرباسچی اخیرا در حاشیه مصاحبه خود به ذکر خاطره ای از زمان آزادی از زندان پرداخته است .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1 شهریور1389ساعت 16:10  توسط ا.النچری  | 

مطالب قدیمی‌تر